Geplande acties en evenementen
Make-A-Wish Nederland werkt eraan om álle kinderen en jongeren met een levensbedreigende ziekte een wensvervulling te geven. Om deze wensen te vervullen steunt Make-A-Wish Nederland op donateurs, sponsors, vrijwilligers en fondsenwervende acties. Meer hulp betekent dat meer wensen in vervulling gaan. Onderstaande acties worden georganiseerd door particulieren, bedrijven, serviceclubs, scholen en verenigingen. De opbrengst van de actie komt ten goede aan Make-A-Wish Nederland. U bent van harte uitgenodigd om één van deze acties of evenementen te bezoeken of om deze te sponsoren!
| Doorlopend | |
| Januari 2012 | |
| Februari 2012 | |
| Maart 2012 | |
Doorlopend
Nieuw label kinderkleding: Love, Peace & Joy
Webshop Love, Peace & Joy lanceert deze maand haar eigen label: een bijzondere collectie kindershirts met een knipoog naar de jaren ‘60 en ‘70. De prints roepen direct een
nostalgisch gevoel op van langspeelplaten en flowerpower.
Spread the joy
Om het gevoel van Love, Peace & Joy verder te verspreiden, steunt de webshop Make-A-Wish Nederland. Van de verkoop van ieder Love, Peace & Joy t-shirt komt 5 euro ten goede aan deze stichting.
www.lovepeacejoy.nl
Kozakken Boys en Doe Een Wens vinden elkaar
Kozakken Boys staat aan de vooravond van een historische gebeurtenis. De Werkendamse club gaat vanaf komend seizoen een samenwerking aan met Doe Een Wens Stichting Nederland. Dit betekent dat het nieuw te ontwerpen shirt van de club, dat momenteel in een afrondende fase verkeert, zal worden getooid met het opschrift Make a Wish, de uit internationaal oogpunt nieuwe naam van de stichting. Niet alleen het eerste elftal van Kozakken Boys zal gaan spelen in de prachtige nieuwe tenues, die zowel historie als regionale verbondenheid zullen uitstralen. De gehele club, van de kleinste mini’s tot en met het vlaggenschip, zal vanaf de start van het seizoen 2012-2013 in de kleding te bewonderen zijn. De overeenkomst behelst een voorlopige contractduur van drie jaar.
De revolutionaire plannen werden jongstleden vrijdag in restaurant De Waterman in Werkendam gepresenteerd. Kozakken Boys-voorzitter Ad van Wijk reageert verheugd: “Dit is uniek in het amateurvoetbal. Voetbalclubs reppen vaak over de maatschappelijke functie die zij bekleden. Dit gaat een stap verder en ik ben er bijzonder trots op dat Kozakken Boys iets kan betekenen voor ernstig zieke kinderen.”
Op het eerste gezicht betekent de samenwerking met Doe Een Wens een financiële strop voor de club vanwege het ontbreken van shirtsponsoring voor de 26 teams die Kozakken Boys momenteel rijk is. Hiervoor in de plaats is een speciale commissie in het leven geroepen die succesvol op zoek is gegaan naar participanten die de kleding willen gaan bekostigen.
TEAM MAKE A WISH
Nieuw dit jaar bij de vrouwen in het marathonschaatspeloton is Team Make a Wish. Team Make a Wish is de nieuwe naam van het team met Daniëlle Lissenberg-Bekkering als meest ervaren en succesvolste rijder. Daniëlle was in het verleden 7x Nederlands kampioene en is met 61 overwinningen op kunstijs mede-recordhoudster met Atje Keulen-Deelstra. Jolanda Spruit en Lillian van Haastert maken net als vorig jaar deel uit van het team. Birgit Witte komt over van opleidingsteam Heijkoop. Het team rijdt natuurlijk alle wedstrijden op kunstijs, maar ook wedstrijden op natuurijs (liefst in Nederland!) staan hoog op het verlanglijstje bij de rijdsters.
De bedrijven BTN de Haas, Onlineveilingmeester.nl en Dolmans Landscaping zijn de belangrijkste sponsoren van het team. In het kader van maatschappelijk verantwoord ondernemen heeft men de teamnaam en sponsoruitingen weggeven aan ‘Make-A-Wish Nederland,’ die vanaf komend jaar als ‘Make-A-Wish® Nederland’ verder gaat. Met het dragen van de nieuwe naam heeft het schaatsteam dus een primeur voor deze stichting, die de allerliefste wensen van kinderen met een levensbedriegende ziekte in vervulling laat gaan.
De wens van het schaatsteam is eenvoudig na alle blessures van afgelopen jaar: fit blijven! De nieuwe ploegleider Peter van Nek heeft er alle vertrouwen in. ‘Iedereen is fanatiek en na de ongemakken van het achterliggende seizoen is het al fijn dat we straks met een compleet team aan de start verschijnen’. Voor Van Nek is de begeleiding van een damesploeg een nieuw avontuur. ‘Ondanks flink wat ervaring in de wieler- en schaatssport, had ik nog nooit met dames gewerkt. Maar het is een enthousiaste groep en het is de bedoeling om ons flink van voren te laten zien. Ik hou van een aanvallende rijstijl en ons motto wordt dan ook: liever strijdend ten onder, dan niet gestreden!’.
E1 elftal van EFC’58, uit Ermelo sponsort “Make-A-Wish Nederland”
Komend jaar sponsort het kersverse E1 elftal van voetbal vereniging EFC’58 uit Ermelo Make-A-Wish Nederland. Het idee ontstond eigenlijk heel spontaan. Het is een sterk elftal waar we veel van gaan verwachten. Na een paar oefen wedstrijden waarbij zij hun tegenstander onder de voeten liepen begrepen we dat dit elftal uitdaging nodig heeft. Om ze niet te laten verslappen ontstond het idee om ze geld te gaan betalen voor elk doelpunt dat ze maken.
Natuurlijk gaan we dat als leiding niet zelf betalen, en zo hebben we de spelers sponsoren laten zoeken die kleine bedragen per doelpunt betalen. Daarbij verteld dat het totale bedrag
geschonken gaat worden aan Make-A-Wish Nederland en de formule is compleet. De bedragen lopen uiteen van 1 euro cent tot 2,50 euro. Uiteindelijk sprokkelden ze een bedrag bij elkaar van 20 euro per gemaakt doelpunt. Kijk daar kun je dan wat mee. Overweldigend veel positieve reacties kwamen er op deze ludieke actie van dit jonge elftal. Tevens zijn wij, als leiding, op zoek gegaan naar bedrijven en instellingen om te zien of zij ons elftal willen helpen. Ook daar zijn positieve bijdragen uit voort gekomen. De teller staat nu al op ruim 1.600 euro!
Vanuit bovenstaand idee ontstaan er telkens weer nieuwe ideeën. Zo is er een sponsor, een zorgverlener, die een handgeschilderd schilderij beschikbaar gaat stellen. Dit kunstwerk zal gemaakt worden door een cliënt en zal komend jaar geveild gaan worden.
Kortom, beide voetbalseizoenen, 2010 en 2012, gaan op meerde fronten enorme uitdagingen geven. De leiding en de spelers zien nu al reikhalzend uit naar de eindresultaten.
Meer informatie is te vinden op de site van deze Kanjers; www.efc58.nl/sponsoractie-e1
Tevens verschijnt er elke week een digitale nieuwsbrief met de laatste ontwikkelingen. Iedereen die belangstelling heeft kan zich hier voor inschrijven op;
www.efc58.nl/inschrijven-nieuwsbrief
Pluimstaartje van M.H. Bosch verkocht voor Make-A-Wish Nederland
Heel diep weggedoken in zijn warme holletje in de grond zit het konijn Pluimstaartje wat na te suffen van zijn slaap. Zijn maagje rammelt van de honger, maar het is gevaarlijk om erop uit te gaan met al die sneeuw. Eigenlijk durft hij niet goed, maar hij heeft erge honger. Vooruit dan maar. Pluimstaartje moet goed op zijn hoede zijn voor dieren, kuilen en voor mensen. Zou hij veilig aan eten kunnen komen?
Marius Hendrik Bosch ( 1911-1988) schreef dit verhaal in de beginjaren van zijn huwelijk. Door oorlogsomstandigheden is hij er niet aan toegekomen dit verhaal verder uit te werken. Zijn zoon werkte het verhaal uit. De opbrengst dit boek zal gaan naar Make-A-Wish Nederland. Hiermee denkt de familie te handelen in de geest van de vader, hij was een groot kindervriend.
Het boekje is te koop via www.boekscout.nl/?pagina=Etalage&actie=bekijken&id=2201&subid=Pluimstaartje
MIN12
Bij MIN12 kun je genieten van heerlijk ambachtelijk schepijs. MIN12 telt inmiddels acht vestigingen door heel Friesland.
IJs is onlosmakelijk verbonden met kinderen, daarom steunt MIN12 elk jaar een goed doel voor kinderen. Dit seizoen steunen zij Make-A-Wish Nederland!
Make-A-Wish Nederland ijs
Elke zomer organiseert MIN12 een basisschoolactie: alle basisschoolleerlingen in de omgeving van een MIN12 ijssalon krijgen een waardebon voor een gratis ijsje. Van elke ingeleverde waardebon gaat vijf cent naar het goede doel, dit jaar dus Make-A-Wish Nederland.
Maar als klap op de vuurpijl heeft IJssalon MIN12 dit jaar Make-A-Wish Nederland ijs ontwikkeld. Een opvallend blauw-rose kinderijsje met de smaken Smurfenijs en Kauwgomballenijs. Van elk verkocht Make-A-Wish Nederland ijsje gaat tien cent naar de stichting.
Make-A-Wish Nederland ijs is een groot succes, in de eerste maand zijn er al bijna 10.000 ijsjes van verkocht! En als het mooie weer aanhoudt, worden dat er vast nog veel meer. Meer ijsjes voor nog meer kinderwensen. www.min12.nl
Op weg voor een wens!
“Onze voeten hebben vleugels en voor het eerst sinds tijden heb ik geen enkele pijn in m’n pootjes. Ongelofelijk, maar Santiago heeft dus echt, zoals we al gehoord hadden, een puur zuigende kracht”.
Deze woorden schreef Marlies van der Steeg aan het einde van haar boek “De Wondere Weg, dagboek van een pelgrim”, dat onlangs is uitgegeven.
Marlies liep in de zomer van 2010 van haar voordeur in Amsterdam naar Santiago de Compostela in Spanje, werd daarvoor door bedrijven en particulieren gesponsord en haalde voor Make-A-Wish Nederland ruim € 20.000,-- op, een echt ongelofelijke prestatie.
Het boek is geschreven in wat je zou kunnen noemen ‘Marlies- taal’: vlot, duidelijk, enthousiast, open en inspirerend. Vooral inspirerend.
En iedereen die Marlies ontmoet raakt ook onder de indruk van haar drive, haar enthousiasme en haar inzet voor Make-A-Wish Nederland. Want ook de opbrengst van het boek komt ten goede aan Make-A-Wish Nederland; de teller staat nu al op ruim 200 stuks.
Het boek is een perfect cadeau en een aanrader voor iedereen die een nieuwe weg inslaat, voor iedereen die een beproeving aangaat en voor iedereen die ook de tocht naar Santiago de Compostela gaat maken. Voor de laatste groep zijn met name de verwijzingen naar verblijfsadressen en restaurants héél handig.
Surf nu naar www.opwegvooreenwens.nl, en bestel een boek.
Veel leesplezier!
Steun Make-A-Wish Nederland door het kopen van een stoere schooltas!
“ Kidzincolor is de Nr. 1 webshop in het personaliseren van kindercadeaus.
U kunt een selectie maken uit ons ruime assortiment en online u cadeau / bestelling naar wens personaliseren.
Van rugtassen tot beddengoed, en rompertjes tot de mooiste slippers met naam, alles kan!
Kidzincolor heeft speciaal voor “Make-A-Wish Nederland” een actie op gezet.
Besteld u bij ons een stoere rugtas met naam, gaat er van iedere bestelling 10% naar deze stichting.
Ieder kind wil wel met z’n stoere tas naar school!
Ga snel naar www.kidzincolor.nl en ontdekl hoe verrassend een cadeau geven kan zijn! “

Elsbeth zet zich in voor Make-A-Wish Nederland!
Elsbeth Nap uit Maurik maakt kleurige acrylschilderijen. Ze zijn te bewonderen op haar eigen website, waar ze ze te koop aanbiedt. Driekwart van de opbrengst gaat naar Make-A-Wish Nederland.
De 22-jarige Elsbeth heeft pas zo’n twee jaar geleden ontdekt hoe leuk ze schilderen vindt. Ze volgt nu ruim een half jaar schilderlessen en tot nu toe gaf ze de meeste van haar schilderijen weg. “Maar de meeste mensen voelen zich daardoor bezwaard. Daarom heb ik besloten om de opbrengst van mijn schilderijen aan een goed doel te geven” zegt ze daarover op haar website. Over de prijs valt ook nog wel iets bijzonders te zeggen. Die mag de koper namelijk zelf bepalen. “U mailt het bedrag naar mij, ga ik ermee akkoord dan kunt u het bedrag overmaken en stuur ik het schilderij op.”
Fantasievoorstellingen
De schilderijen van Elsbeth zijn kleurige weergaven van bloemen, bomen en landschappen, maar er zitten ook fantasievoorstellingen bij. Elsbeth schildert ook in opdracht.
Waarom Make-A-Wish Nederland?
“Ik heb voor Make-A-Wish Nederland gekozen omdat ik het belangrijk vind dat zieke kinderen weer één dag zorgeloos kunnen leven.”
Nieuwsgierig geworden naar de schilderijen van Elsbeth, of wil er een in opdracht laten maken? Kijk dan op de website www.schilderijenelsbeth.webklik.nl
Knuffel mij en steun Make-A-Wish Nederland
Knuffel mij en steun Make-A-Wish Nederland. Dat staat er op het kaartje dat de superzachte knuffelbeer van het bedrijf SCC European om zijn nek heeft hangen.
Retailverkoper SCC European (met de merknamen Baby’s First en Clever Baby) en Make-A-Wish Nederland sloten begin oktober van dit jaar een overeenkomst. Een jaar lang komt 25% van de opbrengst van deze speciale knuffelberen ten goede aan Make-A-Wish Nederland. De beer heeft lange armen en poten – en is een echte knuffelbeer voor de allerkleinsten.
De knuffels zijn o.a. verkrijgbaar in de volgende winkels:
Bambino Baby Speciaalzaak te Weert Fixet Bouwmarkt te Reuver
Supermarkt&Drogisterij Louis Vermeulen te Horn
Op = Op shop te Roermond
Groenrijk Schmitz te Vlodrop
Albert Heijn te Reuver en Swalmen
Pebbles Babyspeciaalzaak te Deurne
Appels Drogisterij en Parfum te Roermond
Leurs Tuincentrum te Venlo
Zie voor meer informatie over het bedrijf en de knuffel www.babysfirst.nl
Eerste donderdag van de maand: Make-A-Wish Nederland Bizz Ontbijt
Make-A-Wish Nederland Bizz Ontbijt is een maandelijkse bijeenkomst voor bedrijven en instellingen in de Duin & Bollenstreek en wijdere omgeving. Het ontbijt biedt de mogelijkheid tot het leggen van zakelijke contacten in een gezellige setting. Hoe prettig is het om in een uurtje per maand uw netwerk uit te breiden en te onderhouden, te ontbijten èn daarbij ook nog een goed doel te steunen. Lees meer over het Bizz Ontbijt op de website.
Roadweb gaat zich inzetten voor het goede doel
Roadweb, het internetbedrijf dat voordelig websites ontwikkeld voor bedrijven en Particulieren, gaat zich inzetten voor het goede doel. Per verkochte website via de goede doelen site van RoadWeb wordt er 20% van het bruto factuurbedrag gedoneerd aan het door u gekozen goede doel. Heeft u een website nodig of is uw website aan vernieuwing toe? Dan kunt u dus vanaf nu ook ons hiermee steunen. Ga voor meer informatie naar http://goededoelen.roadweb.nl
Kinderkleding met stijl voor Make-A-Wish Nederland
Direct bij de lancering van kinderkleding webshop Stekels & Staartjes is het intiatief ontstaan om per bestelling 1 euro te doneren aan Make-A-Wish Nederland.
Stekels & Staartjes biedt originele kinderkleding in 3 verschillende stijlen: Just Funky, Girly Girl & College & Co. Voor welke kledingstijl je ook kiest en hoe groot of klein je bestelling ook is, de donatie van 1 euro per bestelling is gegarandeerd. De reden voor deze actie is voor de eigenaren van de webshop duidelijk: Hoe belangrijk is kinderkleding nu eigenlijk, wanneer je dit afzet tegen een ernstig ziek kind? Dus bestel ook jouw favoriete kinderkleding bij Stekels & Staartjes en draag daarmee direct een steentje bij aan de vervulling van de mooiste wensen van kinderen met een levensbedreigende ziekte!
Acties 2012
Januari
‘’Vrienden beklimmen Aconcagua voor Make-A-Wish Nederland "
In Januari 2012 gaan de vrienden Peter Vreugdenhil en Remko Bakelaar naar Argentinië om daar een poging te doen de 6.962 meter hoge Aconcagua van het Andesgebergte te beklimmen.
Deze poging om de berg te beklimmen zal een expeditie zijn van ongeveer 4 weken.
Tijdens deze expeditie zullen de vrienden diverse kampen plaatsen. Als zij voldoende geacclimatiseerd zijn in de bergen zullen ze hun poging wagen naar de top van één van de ‘’Seven Summits’’.
De vrienden willen deze uitdaging niet voor niets doen, en kiezen ervoor om voor het goede doel te klimmen en daar een sponsoractie aan te koppelen.
Uiteindelijk is hun goede doel, Make-A-Wish Nederland geworden. Ze willen zoveel mogelijk geld inzamelen zodat de wensen van ernstig zieke kinderen in vervulling kunnen gaan.
Al het ingezamelde geld kan ten goede komen aan Make-A-Wish Nederland, omdat zij zelf de gehele expeditie financieren. Denk hierbij aan gidsen, dragers, verblijf, vliegtickets, kleding, materialen etc.
Wilt u de vrienden volgen of wilt u de actie steunen kijk dan op:
http://www.aconcagua2012.nl
http://www.youtube.com/watch?v=156n8C9yhLI
Februari
Doe en Droombeurs steunt Make-A-Wish Nederland
Zondag 12 februari in Theater Spant in Bussum
De Doe en Droombeurs, gericht op ouders en kinderen van 4 tot 18 jaar, biedt een gevarieerd aanbod op het gebied van kinderboeken, opvoeding, kinderyoga, muziek, natuurlijke cosmetica, kinderkleding, reiki en muziek. Er zijn diverse workshops en lezingen, van dyslexie tot meditatie, te volgen in een Yurt.
Prinses Märtha Louise van Noorwegen en Elisabeth Samnoy geven een workshop n.a.v. het door hun geschreven boek ’Ontdek je beschermengel’. Voor meer informatie over de beurs en het bestellen van kaarten: www.bijpurple.nl
Twee Borculose moeders rijden de eerste wintereditie van de Carbagerun voor Make-A-Wish Nederland
Twee Borculose moeders die van 13 februari t/m 17 februari 2012 de eerste Wintereditie van de Carbagerun gaan rijden. De Carbagerun (www.carbagerun.nl) is een 5-daagse rit van 2000 km. De rit begint in Hardenberg. Via Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland en Italië, eindigen wij in Kirchberg, Oostenrijk. Deze lange en barre tocht moet worden afgelegd in een auto met een dagwaarde van € 500,-.
Waarom voor 'Make-A-Wish Nederland'
Deze rit rijden wij niet voor onszelf. Maar voor Make-A-Wish Nederland. Beiden realiserend dat we ons erg gelukkig mogen prijzen met gezonde kinderen hebben wij voor dit doel gekozen.
Steun ons en word 'Vriendje voor een Tientje'
Voor dit doel en voor onze reis hebben wij geld nodig. Om zoveel mogelijk geld voor dit goede doel bij elkaar te krijgen, hebben wij diverse acties bedacht. Bijvoorbeeld de actie: ‘Vriendje voor een Tientje’ Een ieder die ons 10 euro doneert wordt ons vriendje en wordt op onze vriendenlijst gezet. Als tegenprestatie trakteren we ons 100e, 125e, 150e, 175e en 200e vriendje op een speciaal, voor deze gelegenheid samengestelde, overheerlijke Alpenzusjes ‘Chocolahitiiiii…” chocoladereep! En al onze 'Vriendjes voor een Tientje' hebben gratis toegang tot het Nieuwjaarsbal.
Nieuwjaarsbal
Op zaterdag 7 januari 2012 organiseren wij namelijk een geweldig Nieuwjaarsbal ten bate van Make-A-Wish Nederland. Met medewerking van 'The Moodchers Tribute band' organiseren we een spetterend feest bij Buitencentrum Kerkemeijer. Kerkemeijer heeft ons de zaal gratis ter beschikking gesteld. De drankjes zijn voor eigen rekening. De zaal gaat om 20.30 uur open en we hopen op een hoge opkomst!
Sponsoren
Bedrijven en winkeliers kunnen ook een bijdrage leveren. Zo kan een bedrijf ook vriendje worden, ons per dag sponsoren, één van onze sponsorpakketten kiezen of zelf met een goed en origineel
voorstel komen. We zijn ontzettend blij, dat een aantal bedrijven ons al sponsort. Voor wie ook interesse heeft? Kijk voor meer informatie op onze website www.alpenzusjescarbagerun2012.wordpress.com.
" Project “GS7/11” steunt Make-A-Wish Nederland!
Een groot aantal forumleden van Xtremebikez.nl, hét streetfighter-forum van de Benelux, hebben de handen in één geslagen om voor een goed doel een gedoneerde motorfiets om te toveren in een unieke streetfighter. Met de opbrengst van deze motorfiets kunnen er nog meer allerliefste wensen van kinderen met een levensbedreigende ziekte in vervulling gaan.
Xtremebikez.nl (XB) is een website met forum voor en door streetfighter-liefhebbers. Deze niet-commerciële website is bedoeld om een plek te geven aan streetfighter-liefhebbers en -bouwers. Tijdens de jaarlijkse bijeenkomst op de Motorbeurs te Utrecht, welke plaats zal vinden van 23 t/m 26 februari 2012, is het idee geboren een donor-motorfiets van één van de leden te verbouwen tot een unieke streetfighter en deze door verloting dan wel door verkoop ten gelde te maken en dit te doneren aan Make-A-Wish Nederland.
Zoals gezegd is project “GS7/11” een initiatief van XB-leden en zal ook volledig verzorgd worden door deze leden. Onderdelen en werkzaamheden worden door hen en diverse sponsoren belangeloos ter beschikking gesteld.
Benieuwd naar het project en de vorderingen? Neem een kijkje op www.xtremebikez.nl en volg het ontstaan van een unieke streetfighter! "
Maart
Hardlopen en wandelen in Zandvoort voor Make-A-Wish Nederland
Stichting Sportevenementen Le Champion en Rotaryclub Zandvoort werken op een unieke wijze samen voor Make-A-Wish Nederland. Zij hebben Make-A-Wish Nederland gekozen als hét goede doel
waar deelnemers aan de 30 van Zandvoort en de Runner’s World Zandvoort Circuit Run voor in actie komen.
De tweede editie van de 30 van Zandvoort, een uniek wandelevenement met een afwisselend en uitdagend parcours over 30 kilometer, wordt gehouden op zaterdag 24 maart 2012. Naar verwachting zullen 3.500 wandelaars uit het hele land naar de populaire badplaats komen.
Een dag later, op zondag 25 maart, vindt alweer de vijfde editie van de Runner’s World Zandvoort Circuit Run plaats. Een spectaculair hardloopevenement met start vanaf het circuitpark Zandvoort en een uiterst spannend parcours over 5 of 12 kilometer over het Noordzeestrand, de bekende boulevard en door het sfeervolle centrum van Zandvoort. De finish is wederom op het circuit voor de eretribune. Tijdens voorgaande editie stonden maar liefst 12.000 hardlopers aan de start.
Deelnemers aan beide evenementen kunnen tijdens hun inschrijving vrijwillig een donatie doen aan Make-A-Wish Nederland. Voor inschrijven en informatie kijk je op www.30vanzandvoort.nl en www.rwcircuitrun.nl.
A Wishful Night in Nieuw Amsterdam
Petra Geuzinge zet zich in voor Make-A-Wish® Nederland.
Op 30 maart 2012 organiseert Petra Geuzinge een muzikale avond in danscafé “de Gletsjer” in Nieuw Amsterdam. Er zijn diverse regionale en landelijk bekende artiesten benaderd en een aantal heeft al toegezegd te zullen optreden. De entreegelden komen ten goede aan Make-A-Wish Nederland.
Petra koos voor Make-A-Wish Nederland omdat zij begaan is met alle kinderen met een levensbedreigende ziekte. Ze wil graag haar steentje bijdragen om de liefste wens van deze kinderen in vervulling te laten gaan. Daarbij kan zij alle hulp gebruiken. Meer hulp betekent dat meer wensen in vervulling gaan.
Helpt u mee en laat u het een ‘Wishful Night’ worden?
Ga voor informatie naar www.awishfullnight.nl









Daisy, 12 jaar, heeft een hersentumor. Het aller liefst wil zij, met haar familie, genieten van een gezellige samen zijn met veel verrassingen. Dat lukt wel als je Annabella en meneer van Hamel van Spangas mag ontmoeten, naar de dierentuin gaat voor een kijkje achter de schermen en als een VIP wordt ontvangen in het restaurant. Een wensvervulling waar Daisy en haar familie nog vaak aan terug zullen denken.