Chanelfa Alexander Thomas Juliëtte Jamie Niek Jaleesa Dave

SV Ommoord E2 gaat scoren voor Make-A-Wish® Nederland!

2 februari 2012

17 december 2011 speelde het jeugdteam E2 van SV Ommoord onder leiding van trainer Meisel Melser een vriendschappelijke wedstrijd tegen Jordan Boys E8 uit Gouda. De keeper van Jordan Boys, Minko stond na vele chemo behandelingen vanwegen een hersentumor weer onder de lat. Make-A-Wish® Nederland heeft in 2010 de liefste wens van Minko in vervulling doen gaan. Dit is de reden dat het team van Jordan Boys speelt met het shirtlogo Make-A-Wish. Dit mooie initiatief is door Meisel Melser meegenomen naar Rotterdam en met veel enthousiasme heeft hij diverse acties opgestart. Dit heeft geresulteerd dat de spelers van SV Ommoord E2 dit jaar spelen in shirts met de naam Make-A-Wish. Alle doelpunten die zij maken worden omgezet in geld en dat gaat snel wat deze jongens kunnen scoren. Zo werd op 21-01-2012 tegen Sparta E5 met 7-2 gewonnen.
Make-A-Wish® Nederland vervult de liefste wens van kinderen tussen 3 en 18 jaar met een levensbedreigende ziekte en dat de kinderen van SV Ommoord hieraan een bijdrage leveren door hun doelpunten om te zetten in geld is een fantastisch initiatief. Particulieren en bedrijven die deze speciale actie willen steunen zijn van harte welkom. Zij kunnen contact opnemen met Meisel Melser, E-mail m.melser@svommoord.nl

“Genieten met mijn familie”

Daisy, 12 jaar, heeft een hersentumor. Het aller liefst wil zij, met haar familie, genieten van een gezellige samen zijn met veel verrassingen. Dat lukt wel als je Annabella en meneer van Hamel van Spangas mag ontmoeten, naar de dierentuin gaat voor een kijkje achter de schermen en als een VIP wordt ontvangen in het restaurant. Een wensvervulling waar Daisy en haar familie nog vaak aan terug zullen denken. Lees meer

Jongerenwebsite Make-A-Wish Nederland

Doe mee met acties, of zet er zelf een op! Kom in contact met andere jongeren op het forum en lees blogs van wenskinderen!