Chanelfa Alexander Thomas Juliëtte Jamie Niek Jaleesa Dave

Geslaagde actie

12 april 2010

Woensdag 3 maart konden Studiehuisleerlingen tegen betaling deelnemen aan allerlei activiteiten, waarbij de opbrengst ten goede kwam aan Doe Een Wens. Veel belangstelling was er voor de valkenier, het wijnproeven, de kookcursus, het darten, de hennatatoeages en het cardiotennis. ’s Avonds bezochten leerlingen, ouders, opa’s en oma’s workshops en genoten zij van de acts op het podium in de aula. Het programma werd afgesloten met het lied ‘you never walk alone’, op prachtige wijze gezongen door René Strik. Uit de enthousiaste reacties van de bezoekers konden Wilke Castelijns en Femke Hartman opmaken, dat de Actie Baksteen, die zij in het kader van het profielwerkstuk georganiseerd hebben, zeer geslaagd is. Wilke en Femke hebben gekozen om de opbrengst aan Doe Een Wens te schenken, omdat op hun school een leerling heeft gezeten, die via Doe Een Wens een prachtige wensvervulling (vliegen in een Mustang) heeft gehad. Helaas is deze medeleerling inmiddels overleden.

Deze fantastische actie leverde het prachtige bedrag van 3000 euro op voor Doe Een Wens!

Om een impressie te krijgen van de actie kun je klikken op een van de onderstaande linken.
Beelden van Helden TV of beelden van
KresjTV 

“Genieten met mijn familie”

Daisy, 12 jaar, heeft een hersentumor. Het aller liefst wil zij, met haar familie, genieten van een gezellige samen zijn met veel verrassingen. Dat lukt wel als je Annabella en meneer van Hamel van Spangas mag ontmoeten, naar de dierentuin gaat voor een kijkje achter de schermen en als een VIP wordt ontvangen in het restaurant. Een wensvervulling waar Daisy en haar familie nog vaak aan terug zullen denken. Lees meer

Jongerenwebsite Make-A-Wish Nederland

Doe mee met acties, of zet er zelf een op! Kom in contact met andere jongeren op het forum en lees blogs van wenskinderen!