World Wish Day 29 april
23 april 2010
Op 29 april is het World Wish Day. Op deze dag schenken alle aangesloten landen van Make-A-Wish Foundation® extra aandacht aan het belang van het vervullen van wensen van kinderen met een levensbedreigende ziekte. Doe Een Wens Stichting Nederland zal de World Wish Day niet ongemerkt voorbij laten gaan. Net als in Frankrijk, België, Portugal en de Verenigde Staten zal een van onze wenskinderen, en junior ambassadeurs, de Beurs in Amsterdam openen. De 15 jarige Milou Schaper zal dit doen door om 9.00 uur de gong te luiden.
Naast de gongslag in de Beurs zullen er rond de opening van de Beurs nog een aantal aanvullende activiteiten worden georganiseerd.









Daisy, 12 jaar, heeft een hersentumor. Het aller liefst wil zij, met haar familie, genieten van een gezellige samen zijn met veel verrassingen. Dat lukt wel als je Annabella en meneer van Hamel van Spangas mag ontmoeten, naar de dierentuin gaat voor een kijkje achter de schermen en als een VIP wordt ontvangen in het restaurant. Een wensvervulling waar Daisy en haar familie nog vaak aan terug zullen denken.