Zoé zag een eenhoorn in de wei
27 april 2010
Zaterdag 17 april was de wensdag van Zoé, een vijfjarig meisje uit Ruurlo. Zij is groot fan van prinsessen, Disney én eenhoorns. Die dag mocht ze één dag prinses zijn.
De weersomstandigheden waren super, een en al zonneschijn. In een speciale limousine reed Zoé met haar ouders en broer Cedric naar de eerste verrassing: een echte “Little” pony verzorgen op stal Eijerkamp in Warnsveld. Als een volleerd amazone reed ze daar ook voor het eerst paard “Vandaag is mijn eerste paardrijles!”. En toen op naar kasteel Engelenburg waar Zoé werd omgetoverd tot echte prinses en haar broer voor die dag even ridder mocht zijn.

Na een lunch, waar voor de verrassing ook de beide opa’s en oma’s en hun favoriete tante bij waren, arriveerde de koets voor een rondrit door de omgeving van kasteel Engelenburg. Tijdens deze rit kreeg Zoé de verrassing van haar leven: een echte witte eenhoorn stond in de wei!
Na de rondrit wachtte in Utrecht de laatste bijzondere verrassing: een bezoek aan Disney on Ice. Als speciale VIPs mochten Zoé en Cedric mee in een bootje tijdens de show. En zoals tijdens deze show veelvuldig werd genoemd: “Als je kan dromen, kun je ook wensen. En hopelijk komen ook vandaag weer veel wensen uit.” Zoé’s wens is in ieder geval uitgekomen!









Daisy, 12 jaar, heeft een hersentumor. Het aller liefst wil zij, met haar familie, genieten van een gezellige samen zijn met veel verrassingen. Dat lukt wel als je Annabella en meneer van Hamel van Spangas mag ontmoeten, naar de dierentuin gaat voor een kijkje achter de schermen en als een VIP wordt ontvangen in het restaurant. Een wensvervulling waar Daisy en haar familie nog vaak aan terug zullen denken.